Listopad 2008

Vikoušek listopad 08

27. listopadu 2008 v 16:09 | Věra |  Vikoušek

Vánoční kočkování s dětmi v sobotu 20.12.

26. listopadu 2008 v 8:57 | Věra
uprostřed předvánočního stresu, kdy někteří z nás zapomínají, že vánoční svátky jsou především svátky rodinnými, jsme se rozhodli uspořádat akci, jejímž cílem je přilepšit kočkám v péči našeho občanského sdružení a zároveň přesvědčit rodiče, aby strávili v klidu pár hodin se svými dětmi jinde než u televize.
Nebude chybět vánoční stromeček, ale jelikož naše kočky Ježíšek nemá na seznamu ( a přitom byly tak hodné!), doufáme, že jim pod něj přinesete nějaké ty dobroty a dárečky.
Pokusíme se vás nalákat na pestrou nabídku dílniček, kde se budou děti moci naučit vyrábět různé drobnosti, pohrát si a rozvinout svou tvořivost za asistence zkušených dobrovolníků z OS Hajnštejn. Hned vedle dílniček bude plyšový koutek pro ty nejmenší, maminky tak budou mít pěkně na očích všechny své ratolesti najednou. Další koutek bude nabízet hry pro všechny věkové kategorie, podbrdský workshop se zaměří na kočičí tématiku. V sítotiskové dílně si budete moci na donesený, nebo na místě zakoupený kus oblečení nechat natisknout vybraný kočičí motiv. Naše charitativní krámky budou nabízet veliký výběr drobností, hraček a pelíšků pro kočky, triček, tašek, zástěr, šperků...třeba zde vyberete pár dárků pro své blízké.
Občerstvení a místo k posezení zajistí náš bar, s nabídkou různých dobrých čajů, kakaa, grogu, džusů a domácích pochutin jako například nakládaný hermelín, toasty, nebo doma pečené buchty a koláče. "Vinný stánek" bude nabízet svařák z kvalitních moravských vín ochucený speciální směsí koření a rozlévaná vína.
Program oživí žongléři, tombola o pěkné ceny a třeba ještě něco, ale to je překvapení!

Vstupné je 50 Kč pro dospělé - včetně jednoho lístku do tomboly a 25 Kč pro děti - včetně materiálu na tvoření v dílničkách. Veškerý výtěžek akce je určen pro kočky v péči OS Podbrdsko, všichni pořadatelé, účinkující a pomocníci jsou dobrovolníci.

Začínáme 20.12. v 10 hodin a končíme kolem 18 hodin. Hala C , kde se kočkování koná, se nachází v Drahobejlově ulici 15, v nápadně pomalované budově. Přístup je bezbariérový. Spojení tramvají je do stanice Ocelářská ( tram 3) , metrem pak do stanice Českomoravská a asi 5 minut pěšky.
TĚŠÍME SE NA VÁS!

Kocour listopad 08

18. listopadu 2008 v 15:49 | Věra |  Kocour z Prahy